AUTOKAUBAD | AIA- JA METSATEHNIKA

logo

Rohuneeme tee 2, Viimsi vald


Firmast

Haaber-Auto OÜ asutati 1998. aastal. Samal aastal alustasime tegevust kolmekohalise autoremonditöökojaga. 1999. aastal avasime töökoja kõrval kaupluse, kus müüme autovaruosasid ja aiakaupa. 2008. aastal lisandus märkimisväärselt poe pinda eraldi aia- ja metsatehnika müügisaali näol.

Üks peamisi firma tegevusi on autovaruosade ja -tarvikute jaemüük. Meilt saab varuosasid peamiselt Euroopa ja Jaapani autodele. Tänu kaupluse ja töökoja kooseksisteerimisele on võimalik kauplusest ostetud autovaruosa kohe töökojas paigaldada. Mittesobiva varuosa kahtluse korral saab seda jällegi töökojas kontrollida.

Haaber-Auto vahendab kõigile soovijatele esmalt küll autokaupu ja teenuseid, kuid aiailu luua aitavad vahendid on sama tublilt esindatatud. Esindatud on selliste kuulsate firmade tooted nagu Husqvarna, Jonsered, Partner, Fiskars, Gardena, Flymo ja teised. Kaubavalik on lai - muruniidukid, trimmerid, võsalõikurid, saed, ja väikevahendid. Eriti lai on muruniidukite ning trimmerite valik. Tööriistu jagub nii professionaalile kui asjaarmastajale. Aiatehnikat ostes on kasulik ja meeldiv võimalus ühtaegu soetatud riist kohapeal käima panna ning soovi korral ka töös ära katsetada.

Remonditöökojas teeme väiksemaid autoremonttöid nt. ülivahetus, rehvide montaaž jne. Remondime ja hooldame ka muruniidukeid ning saage.


6 090 351 | info@haaber.ee